Źródło: http://www.poraneknaslodko.pl/2014/03/501-amarantusowe-placuszki-z-czekosliwka.html
Awokado zmieklo i czekalo na wykorzystanie. Jako ze smakuje mi najbardziej w formie slodkiego kremu, postanowilam wlasnie w taki sposob je zuzyc. Żeby jednak nie bylo nudno, tym razem dodalam sliwki z kompotu od babci i powstala... czekosliwka! Lekko kwaskowata, slodka, aksamitna. Po prostu pyszna.Taki krem pasuje chyba do wszystkiego: placuszkow, omletow, wypiekow, owsianek... no wlasnie d...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1670
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493