Źródło: http://jagodzianacoffee.blogspot.com/2015/02/489-wspolnie-w-poniedziaek.html
Dzis wspolnie spotkalismy sie przy sniadaniu w towarzystwie kaszy manny :) Kazdy jadl kasze bananowa ale z roznymi dodatkami :D Czyli kazda kasza smakowala zupelnie inaczej :)Bananowa kasza manna razowa z roznymi dodatkami, m.in. kajmak, maliny, banan, syrop daktylowyUdanego dnia :)
Dzien dobry w czwartek moi mili :)Tak, tak dobrze... ⇖ 595
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1679
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1501