Źródło: http://www.poraneknaslodko.pl/2014/02/461-potrojnie-czekoladowa-owsianka.html
Maksymalnie gesta. Tak, ze praktycznie mozna ja nawet pokroic. Taka wlasnie lubie najbardziej. Mocno czekoladowa dzieki czekoladowemu mleku sojowemu, deserkowi sojowemu o smaku gorzkiej czekolady i... ekologicznemu kakao (2 lyzki :)) Takiej jeszcze nie jadlam. Niedawno pisalam, ze miseczkowe sniadania lubie najmniej... jednak owsianka jest wyjatkiem (: Pychota, do powtorzenia. W najblizszym czasie...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1670
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493