Źródło: http://www.poraneknaslodko.pl/2014/01/452-recenzja-gofrownicy-dezal.html
Dzisiaj post troche inny niz zazwyczaj, a mianowicie z recenzja gofrownicy firmy Dezal, ktorej od wczoraj jestem szczesliwa posiadaczka. ;-) Jak zapewne zauwazyliscie, bardzo dawno nie bylo u mnie gofrow. Bylo to spowodowane faktem, ze od dluzszego czasu... po prostu nie mam gofrownicy. Poprzednia byla wykonana ze zwyczajnego, chinskiego plastiku. Kawalek tworzywa znajdujacego sie w najwazniejszym...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1670
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493