Źródło: http://www.poraneknaslodko.pl/2013/12/418-swieta-swieta.html
Świeta uplywaja w milej, rodzinnej atmosferze. Wczoraj bylo +10 stopni, wiec wybralismy sie na dlugi spacer do lasu. Dzisiaj juz niestety pada, wiec dopiero jak przestanie, bedzie mozna wynurzyc sie z domu :)Jedzenia zostalo tak duzo, ze czesc trzeba zamrozic - przynajmniej kiedys gdy nie bedzie pomyslu na obiad, po prostu wyciagnie sie gotowy (oczywiscie po uprzednim rozmrozeniu :))Ciasta wyszly...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1670
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493