Źródło: http://malinowyporanek.blogspot.com/2014/07/379-kasztanowa-babeczka-i-domowe-maso-z.html
Cholercia... Nie chce nic mowic, ale nie jest dobrze.Nie jest tez zle, ale jest gorzej niz bylo, a bylo juz stosunkowo niezle.Przynajmniej na duszy.Zrzucam wine na zalobe, na tesknote, na przeziebienie, na trudna sytuacje w domu,ale to tylko przykrywki. Bo nie usprawiedliwia to mojej slabosci, ktorej obiecalam sie nie poddac.I swiadomosc mam i sprawe sobie zdaje i wiem co p...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Jako, ze jutrzejszy dzien stawiac bedzie przede... ⇖ 844
Wczoraj byl jeden z tych gorszych dni. Z chwilami... ⇖ 850
Boje sie rzeczy i sytuacji, ktorych bac sie nie... ⇖ 1022
3 drobne sukcesy dnia wczorajszego do odhaczenia.... ⇖ 759
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540