Źródło: http://malinowyporanek.blogspot.com/2014/04/271.html
Zdradziecka pogoda!Slonko pieknie swieci, twarz przez szybe przypala, zacheca wrecz do plazowania,a tu sie wyjdzie na dwor w cienkiej kurtce i brrrrrr!Ale co tam. Pieknie jest :DA w poniedzialkowe popoludnie o wiele przyjemniejsze od czytaniapo raz enty notatek na emocje i motywacjejest pieczenie ciasta :]A jeszcze lepsze jest jedzenie go ;D Ale zaczne standardowo od ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Jako, ze jutrzejszy dzien stawiac bedzie przede... ⇖ 844
Wczoraj byl jeden z tych gorszych dni. Z chwilami... ⇖ 850
Boje sie rzeczy i sytuacji, ktorych bac sie nie... ⇖ 1022
3 drobne sukcesy dnia wczorajszego do odhaczenia.... ⇖ 759
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540