Źródło: http://www.poraneknaslodko.pl/2013/06/192-puszyste-placuszki-na-serku-z_12.html
Oj, jak ja ich dawno nie robilam, chyba ostatni raz gdzies w grudniu. Teraz zaluje, ze tak rzadko je smaze - sa puszyste i delikatne, a polaczenie rabarbaru i winogron to idealna rownowaga kwaskowoscii slodkosci. Do tego waniliowy Danio i nie trzeba bylo nawet dosladzac. Dodalam tez odrobine kardamonu, dzieki czemu zyskaly oryginalny smak :) Polecam, jesli ktos z Was jeszcze ich nie probowal...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1655
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1474